Як відбувається реставрація ванни

І так сталося, Ви рішили більше не можу дивитись на неї – треба, щось робити. Зателефонували до нас +38(098)15-15-510 і замовили реставрацію ванни. Ми біжимо ми мчемо, тіки щоб ванну спасти!!!

Реставрація ванни

Відбувається наступним чином – ми прийдемо до Вас, Ванну зачистимо обезжиремо, якщо там є вибоїни тріщини і навіть ванна протікає тобто є ДІРКА – НЕ БІДА – ми все зробимо у найкращому вигляді – все латається та переробляється – найкращий варіант реставрувати реально страшну ванну, щоб краще відчути контраст. пісял обробки ванни її висушать знімуть злив перелив якщо це реально і нанесуть акрил – все робота зроблена. Дві доби чекаємо і нова акрилова ванна в середні вашої ванни готова. Реставрація ванн наливним акрилом пластол немає рівних на даний момент – супер варіант реставрації!!!

Зручно просто – дешево – ЯКІСНО та надовго – навіщо викидати достойну річ, якщо її можна спасти і користуватись нею ще довго.

Ціни на реставрацію ванн у Луцьку, Рівному та Львові,

якщо приєжаємо ми то ціни будуть такими (якщо не ми ціна напевно буде відрізнятись є майстри у кожному місті)

Емалюванна акрилове – від 400до600 грн (від самої малої до самої великої в середньому у Вас 1.5 метра ванна ціна 500грн.)

Наливна акрилова ванна – від 900 до 1040 грн (у вас 1.5м ванна – 940 грн.)

Колір для ванни – 150 грн всі кольора веселки

Інші різні варіанти точечного відновлення покриття – від 150 грн.

 

НОВИНКА – малюнок(можна зробити власноруч) або картинка на ванні – договірна ціна- телефонуйте та запитуйте.

Реставрація ванни з зовнішньої сторони – договірна ціна в залежності від побажань та кількості роботи – також покривається акрилом або лаками(поверхня блискуча любий колір)