Ремонт ванн

Ремонт ванн акрилових, чугунних та металевих.

Чесно кажучи слово ремонт тут можна використовувати при металевих та акрилових ваннах так як там будуть дісно Поломки.

Ремонт акрилових ванн

акрилові ванни цим можуть похватись тріщинами та відломаними кусками поверхні (сперлись невдало і все тріснуло і інші пошкодження такого роду) часто ще бувають різні потертості та плями – все це із-за мікро нанесення акрилу на саму ванна яка групо кажучи – тазік покритий акрилом.

Ремонт металевих(жестяних) ванн

Тут пошкодження найчастіше нішого типу- метал ржавіє- іржа виїдає метал – немає металу – ванна протікає- дірка утворилась. Вибиралсь емаль ванни і ви рішили ну хай собі так буде – цеж ванна – це ванна, але товщина металу дуже маленька можна відчути коли ванна просідає коли ви в ній, чим швиде принити руйнівну дію води на метал – тим менше шансів утворення дірки та приципі можете не доглядати ванну- ремонт буде дорожчим, ми більше заробимо).

Ремонт чугунних ванн

Чесно кажучи сколів Чавунних і дірок у ваннах не бачив, час і хімія виїдає все, що можна та ми це замінюємо – особливих проблем з чавунками немає хібащо грибок- грибок проблема так як виділяє спори, а ви ними дихаєте і дихаєте роками, небезпечно та ніщивний удар для імунітета – при появленні чорних плям на ванні ліпше уже хімією донищи ванну та вбити грибок і потім реставрувати ванну.

Ціни на ремонт ванн у Луцьку та Рівному.

Від 150грн. – це мінімалка, максимально поки, що ми брали 400грн. переливали дно і бока ванни зашпакльовували від дир, та всі випадки часто унікальні тому остаточно на рахунок ціни треба дивитись на місці.

Сталось, щось із ванною не спішіть її міняти на одно-дво тисячну ванну.

Наша рекомендація Вам.

  • перезаливали дно
  • дно до частково
  • дно після часкового